Başarının belli bir sırrı yoktur ancak başarılı olmak için hazırlık, sıkı çalışma ve hatalarından ders çıkarma olmazsa olmazdır. 'Colin Powell'

Ürün ya da hizmetlerinizi e-ticaret sitesi oluşturarak yeni müşterilerle buluşturmak ve daha fazla hedef kitleye ulaşmak istiyorsunuz. Düşündüğünüz e-ticaret sitesi için bir karar vermelisiniz. Paket bir yazlım kullanmak mı? yoksa kişiselleştirilmiş bir yazılım kullanmak mı?

Özgün e-ticaret yazılımları, hazır paket e-ticaret yazılımlarına göre daha fazla zaman gerektirse de kişiselleştirilmiş e-ticaret siteleri daha fazla kontrol, esneklik ve ölçeklenebilirlik şeklinde avantajlara sahip olacaktır.

Web Mobil Yazlım olarak 15 yılı aşan bilgi ve birikim sayesinde kişiselleştirilmiş e-ticaret yazlımı geliştiriyoruz. Özgün bir e-ticaret yazılımı oluşturmanın en temel nedeni; paket yazılımların müşteri isteklerini yeterince karşılayamaması ve belirli sınırlarda olan özelliklerle kısıtlı bir yönetim imkanı sunması olarak nitelendirebiliriz.

Web Mobil Yazılım ekibinin ürettiği e-ticaret siteleri, kendi içerisinde müşteri isteklerine göre şekillendirilmiş tasarım ve yazılım uzmanlığı içermektedir. Özel deneyimlerin sunulduğu bu e-ticaret siteleri tamamen kişiselleştirilmiş, özgün, esnek ve yönetim kolaylığı ile birlikte sunulmaktadır.

Geliştirdiğimiz e-ticaret yazılımları, birden fazla kanalda gerçek zamanlı olarak kullanıcı davranışını site sahibine aktarır. Kullanıcıların ürünleri veya hizmetleri keşfetmelerine ve satın almalarına yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar.


Paket e-ticaret yazılımlarının aksine özgün e-ticaret yazılımları aşağıdaki özellikleri tam anlamıyla karşılamaktadır.

Mobil, web veya e-posta üzerinden canlı olarak kullanıcı davranışını izleyebilme

Kişiselleştirilmiş mesajlaşma ve ürün önerileri oluşturmak için farklı özellikler kullanabilme

Geçmişe dayalı ziyaretçi davranışları ile ilgili yeni ziyaretçileri kazanabilecek analizler sağlayabilme (sayfada ya da üründe geçirdiği zaman, sitede geçirdiği zaman, sepette ki vazgeçilen ürünler, vs.)

Potansiyel müşterileri kazanabilmek için kişiselleştirilmiş kampanyalar tanımlayabilme

Kişiselleştirilmiş kampanya, indirim, vs. birden fazla kanalda analiz edebilme

Web mobil yazılım, web tasarımı ve web yazılımı alanında bugüne kadar gerçekleştirdiği birçok projede mutlu müşteriler kazanmıştır. Özgün e-ticaret yazlımı için yapılan bütün çalışmalar; müşteri memnuniyeti, müşteri istekleri ve yapılan işin durumuna göre şekillenmektedir.

E-ticaret sitesi oluşturma fikri aklınızın bir köşesinde duruyorsa. E-ticaret yazlımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçin.