Mobil Uygulama Fiyat Hesabı

Mobil uygulama geliştirmenin maliyeti ne kadardır? Bu soru herhangi bir uygulama geliştirme projesinin başlangıcını oluşturan ana sacayaklarından biridir. Çoğu zaman ..

Mobil Uygulamalarda Paylaşımın Önemi

İnsanlar günümüzde facebook, instagram ve twitter gibi sosyal medya mecralarında günlük hayatlarının birçok anını paylaşıyorlar. İnsanlar, hoşlandıkları ve beğenmedikleri hususları ..

Mobil Uygulamalarda IONIC

IONIC, çok platformlu uygulamaların geliştirilmesini kolay hale getiren bir frameworktür. Hybrid uygulama geliştirme alanına farklı bir hava getiren IONIC ..

Özgün E-ticaret Yazılımı

Ürün ya da hizmetlerinizi e-ticaret sitesi oluşturarak yeni müşterilerle buluşturmak ve daha fazla hedef kitleye ulaşmak istiyorsunuz. Düşündüğünüz e-ticaret sitesi ..

Mobil Uygulama ile Ekip Yönetimi

Mobil uygulamaların hayatlarımıza girmesi ile birlikte neredeyse tüm iletişimimizi akıllı telefonlar ve mobil uygulamalar üzerinden yapmaya başladık. Kişisel hayatlarımız bir ..

Mobil Yazılım Yeni Teknolojiler

Mobil uygulama dünyası, gün geçtikçe büyüyen ve teknolojik gelişmelerin birinci odağında olarak popülerliğini arttıran yapısı ile farklı teknolojilerin kullanıldığı bir ..

React Native Avantajlar

Bileşen odaklı yaklaşım, mevcut bileşenleri kolaylıkla değiştirebilme ve kodu yeniden kullanabilme becerisi birleşince, React ile uygulama geliştirmeyi sürekliliğe dönüştürürsünüz. Virtual DOM veyaIsomorphic JavaScript gibi ..

Web Tasarımı Neden Önemlidir?

Web siteniz, kullanıcılarınıza ilk temas ettiğiniz ve ilk etkiyi bıraktığınız önemli bir etkileşim aracınızdır. Web siteniz sizin yerinize insanlarla konuşur, ..