Kurumsal Mobil Uygulama Yazıyoruz

Mobil uygulamalar, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlamanın yeni bir yolu olabileceği için hedef kitlenize ulaşımınızı ve pazarınızı büyütmenizi sağlayabilir. Ayrıca kurumsal mobil uygulama, yeni kampanyalarınızı hedefinize ulaştırmak için harika bir yol olabilir.

Web mobil yazılım, mobil uygulama geliştirme ve mobil yazılım konularında 15 yıllık bilgi ve birikimi ile size her konuda gelişmiş destek hizmeti vermektedir. Firmamız tarafından en son teknolojik gelişmelerin odağında ürettiğimiz mobil uygulama ve mobil yazılım çözümleri ile hedeflerinize ve isteklerinize uygun uygulama ve yazılım modelleri geliştiriyoruz.

İşletmeniz için mobil bir uygulama oluşturmanın getirdiği birçok avantaj vardır. Günümüzde dijital dünyada varlığını oluşturan şirket sayısı günden güne çoğalmaktadır. Web Mobil Yazılım olarak farklı işletme modellerine yönelik birçok mobil uygulama ve mobil yazılım ürünleri geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

İşletmenize özel kişiselleştirilmiş uygulama ve yazılım çözümleri üretiyoruz!

Peki, sizin işletmeniz için nasıl bir mobil uygulama geliştirilmeli? Bu sorunun cevabı bizim uzmanlık alanımız. Kurumsal mobil uygulama geliştirme; sektörünüze ve sahip olduğunuz işin türüne uygun olarak oluşturmak istediğiniz uygulamadan ne beklediğinize bağlı olacaktır.

İşletmenizin özelliklerine bağlı olarak (Büyük çok uluslu bir şirket, KOBİ ya da şahıs şirketi) firmamız tarafından bir uygulama projesi oluşturulacaktır. Bu uygulama projesi ile isteklerinize ve hedeflerinize yönelik ayrıntılı bir çalışma yürütülecektir.

Bu çalışma sonrasında işletmenize en uygun kurumsal mobil uygulama çözümü sizlerin onayına sunulacaktır.

Farklı mobil uygulama türleri geliştiriyoruz!

Her mobil uygulama birbirinden farklı ve benzersizdir. Bu nedenle kategorisel olarak standart uygulamalar, firmanıza ve isteklerinize uygun olamayabilir. Web Mobil Yazılım olarak tamamen firmanıza özel olarak oluşturulmuş mobil uygulama ve mobil yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

Zorluklar yaratıcılığı ortaya çıkarır; rahat ve tembellik ise bu özelliği kaybettirir.

Web Mobil Yazılım
  • Bir sene ücretsiz destek.
  • Hatasız kodlama.
  • 7 / 24 Erişim.
  • Kullanıcı deneyimi.
  • Üstün performans.
Teklif İste

Çalışma Prensibimiz

Proje Değerlendirme

Öncelikle sizin projelerinizi kendi projemiz olarak görüyoruz, projenizin eksik yönlerini ve artı yönlerini sizinle tartışarak size öneriler sunuyoruz.

Planlama Süreci

Projenizin ticari hedeflerinin gerçekleşmesi için teknik ve stratejik planlamaları yapıyoruz. Çalışma planı ve yol haritasını çıkartıyoruz.

Yazılım Geliştirme

15 senelik web ve mobil yazılım tecrübemizle, enson teknolojik yenilikleri kullanarak projelerinizi sizin ihtiyaçlarınıza göre yazıyoruz.

Proje Teslimi

Projenizi test ortamında yayına açıyoruz. Beta ortamında gerekli kontrolleri yapıp onayladığınızda hızlıca yayınlıyoruz.