Android Uygulama

Google’ın açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak sunduğu Android, günümüzde birçok akıllı telefon ve tablet üreticisinin tercihi haline gelmiş ve akıllı cep telefonu ve tablet sektörünün en çok kullanılan platformu haline gelmiştir. Bizde bu google platformuna özel uygulamalar geliştiriyoruz.

IOS Uygulama

Firmamız 2015 yılından beri iOS uygulama geliştirme hizmeti vermektedir. Birçok mobil uygulama projesini hayata geçiren Web Mobil Yazılım, kurumsal mobil uygulama geliştirme, lokasyon bazlı mobil uygulama geliştirme, e-ticaret mobil uygulama geliştirme gibi birçok farklı uzmanlıkta mobil uygulama geliştirme konusunda tecrübelidir.

Web Tasarımı

Sizlere ulaştırmış olduğumuz hizmetin en iyi web tasarımı fiyatları olduğunu söyleyebiliriz. Düşük fiyatlar ile en iyi hizmete sizi ulaştırarak, müşteri memnuniyetinin üst seviyede kalmasını hedefliyoruz. Dilerseniz hizmet detaylarımızı okuyarak, web tasarımınızın yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

React Native

Facebook tarafından 2015 yılında geliştirilen React Native teknolojisiyle android, ios ve windows mobil uygulamalarınızı aynı anda geliştiriyoruz. Bugün Dünya’da birçok mobil yazılım firması, React Native ile arayüzü ve duyarlı yapısı ile zengin içeriğe sahip uygulamalar geliştirilebilmektedir.

Logo Tasarımı

İstanbul gibi metropol bir şehirde şirketlerin rakiplerine karşı logo tasarımları ile fark edilmelerini sağlaması gerekmektedir bu nedenle profesyonel bir logo tasarım desteği almaları şirketlerin rakipleri karşısında ön plana çıkmaları için önemli bir detaydır.

PSD HTML Dönüştürme

Photoshop PSD dosyalarınızın html, css ve javascriptlerini hazırlıyoruz. Seçiminize göre bootstrap kullanıyoruz yada boostrap kullanmadan direk mobil uyumlu olacak şekilde arayüzlerinizi html dosyalarına döküyoruz.

Yazılım Danışmanlık

Mobil Uygulamarınız yada Web tabanlı projeleriniz için sistem mimarisi, pazar araştırması ve yazılım geliştirme konularında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Google Optimizasyonu

SEO ya da Arama Motoru Optimizasyonu uzmanlık gerektiren planlı bir çalışma programıdır. Bir websitesinin istenilen anahtar kelimelerde arama sonuçlarında ön sıralarda çıkmasını temin etmektir. Web Mobil Yazılım olarak size profosyonel ve tatmin edici bir SEO hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal Yazılım

Web Mobil Yazılım olarak kurumunuz için gereken mobil uygulama ve web tabanlı yazılımları geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz kurumsal yazılımlarla firmanızdaki verimliliği arttırıyoruz.