React Native Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama dünyası gün geçtikçe birçok farklı alternatife sahip mobil yazılım geliştirme seçeneği ile günden güne büyüyen teknolojisi sayesinde sürekli gelişen bir çizgide ilerleyerek büyük bir evren halini aldı.

Dünya artık masaüstü uygulamalarının kullanım liderliğini kaybettiği, mobil uygulamalarının kullanım oranlarının artışa geçtiği ve yeni gelişmelerin mobil odaklı olduğu bir zamanı yaşıyor…

React Native Nedir?

Facebook tarafından 2015 yılında geliştirilen açık kaynak koduna sahip bir lisansla yayınlanan React Native, geliştiricilerin JavaScript Framework önderliğinde oluşturduğu, zengin bir mobil kullanıcı arayüzü oluşumuna imkan sağlar. React Native ile iOS™ ve Android™ mobil cihazları için mobil uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Bugün Dünya’da birçok mobil yazılım firması, React Native ile arayüzü ve duyarlı yapısı ile zengin içeriğe sahip uygulamalar geliştirilebilmektedir. React Native’de kullanılan Syntax tanımlamaları ve render özellikleri, diğer uygulama geliştirme yöntemleri ile hemen hemen aynıdır. Aradaki fark, sunumunuzda kullanacağınız kullanıcı arayüzü bileşenlerinin kümesidir. Verilerinizi ekranda göstermek için dir div ya da paragraf kullanmak yerine, React Native ile bir görünüm ya da metin bileşeni kullanabilirsiniz.

Bir şeyler yarattığın zaman; bir şarkı, bir dans, aynı zamanda kendini de yaratırsın. Varlığının yeni boyutlarını keşfedersin

Web Mobil Yazılım
  • Bir sene ücretsiz destek.
  • Hatasız kodlama.
  • 7 / 24 Erişim.
  • Kullanıcı deneyimi.
  • Üstün performans.
Teklif İste

Çalışma Prensibimiz

Proje Değerlendirme

Öncelikle sizin projelerinizi kendi projemiz olarak görüyoruz, projenizin eksik yönlerini ve artı yönlerini sizinle tartışarak size öneriler sunuyoruz.

Planlama Süreci

Projenizin ticari hedeflerinin gerçekleşmesi için teknik ve stratejik planlamaları yapıyoruz. Çalışma planı ve yol haritasını çıkartıyoruz.

Yazılım Geliştirme

15 senelik web ve mobil yazılım tecrübemizle, enson teknolojik yenilikleri kullanarak projelerinizi sizin ihtiyaçlarınıza göre yazıyoruz.

Proje Teslimi

Projenizi test ortamında yayına açıyoruz. Beta ortamında gerekli kontrolleri yapıp onayladığınızda hızlıca yayınlıyoruz.