Arayüz Tasarımı - Web Tasarım

Web mobil yazılım firması olarak web tasarımı ve web yazılımı konularında en iyi tasarım seçeneklerini, tamamen yaratıcı, özgün ve kişiye özel olarak üretmekteyiz. Bootstrap teknolojisi kullanarak responsive tasarım (mobil uyumlu) web siteleri hazırlıyoruz.

15 yılı aşan uygulama ve yazılım birikimimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, ihtiyaca yönelik yaratıcı fikirler ortaya koyarak harikulade web siteleri tasarlıyoruz.

Bootstrap Teknolojisi Nedir?

Bootstrap, web siteleri için responsive (mobil uyumlu) projeler geliştirmek için kullanılan en popüler HTML, CSS ve JS frameworküdür. Web mobil yazılım olarak bootstrap teknolojisi kullanarak responsive tasarım (mobil uyumlu) web site tasarımı ve web yazılımı geliştiriyoruz.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Web tasarımı, işinde uzman ve profesyonel kişilerin ellerinde harikalar yaratılabilen bir tasarım geliştirme işidir. Ayrıca günümüzün teknolojileri düşünüldüğünde, mobil cihazlar insanların kullanımı açısından günden güne artan bir kullanım grafiğine sahiptir. Sonuç olarak; geliştirilen web tasarımı, bütün cihazlarda ve boyutlarda görüntülenebilecek, kullanımı pratik ve hızlı olabilecek şekilde yapılandırılmış olması oldukça önemldir.

 

Web mobil yazılım olarak geliştirdiğimiz web site tasarımı ve web tabanlı yazılımlarda, tamamen responsive tasarım (mobil uyumlu) oluşturuyoruz. Boyutları fark etmeksizin her cihazda rahatlıkla kullanılabilecek, pratik ve hızlı web siteleri geliştiriyor, kullanıcı deneyimi testleri ile test ediyoruz.

Dijital Dünya’da Fark Yaratın!

Bir web sitesi yaptırmak istiyorsunuz. Yaptıracağınız web sitesinin istediğiniz özelliklerde olması oldukça önemlidir. Web mobil yazılım olarak internette fark yaratacağınız web siteleri ve web tabanlı yazlımlar geliştiriyoruz. Size sunduğumuz web site çözümleri ile kişiselleştirilmiş tasarıma sahip web siteleri oluşturabiliyoruz. Çeşitli modüllerle web sitenizi güçlendiriyor, ziyaretçi sayısı, ziyaretçilerin hangi sayfalarda ne kadar kaldıklarını gösteren size özel analiz yazılımları geliştiriyoruz.

Web Mobil Yazılım, arama motorlarına uygun altyapı ve SEO çalışmaları ile site kodlarını oluşturmaktadır. Eğer hala web yazılımı ve web tasarımı için aklınızda soru işareti varsa hemen bizimle iletişime geçin. Son teknoloji bootstrap tabanlı referans web siteleri görmek için sitemizi ziyaret edin.

Emin olun pişman olmayacaksınız!

Web yazılım dünyası geliştikçe teknolojik yenilikler geçtiğimiz her güne göre farklılaşmaya başladı. Farklı cihazların hayatımıza girmesiyle web tasarımı; düşüncesi ve dinamiği farklı fikirler ekseninde yeni web geliştirmelerin ilk çaldığı kapı olmaya başladı. Bootstrap teknolojisi ile geliştirilen uygulamaların daha çok responsive odaklı olması bu teknolojinin temelini oluşturuyor.

Bootstrap teknolojisi, web üzerinde mobil projelerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde geliştirebileceğiniz, responsive tasarım odaklı, kullanacağınız; tipografi, formlar, butonlar, tablolar, navigasyon gibi birçok seçeneğin yanında, isteğe bağlı JavaScript eklentileri için HTML ve CSS tabanlı tasarım şablonlarını kullanabileceğiniz front-end framework platformudur.

Bootstrap teknolojisi, responsive tasarıma sahip mobil web site ve uygulamalarının geliştirilmesini kolaylaştırmak için HTML, CSS ve JavaScript üzerine kurulmuştur.

 

Bootstrap 4

Bootstrap 4, Bootstrap’in en yeni sürümüdür. Yeni bileşenlerle birlikte daha hızlı ve daha responsive bir yapıyı sunmaktadır. Bootstrap 4’deki bazı yeniliklere göz atarak bu teknolojinin yeni sürümünü tanıtalım;

Bootstrap 3’te 4 grid sisteme sahipti. Bootstrap 4, 5 grid sistemine sahiptir.

Bootstrap 3’te col-md-offset-4 offset sınıfı kullanılıyordu. Bootstrap 4’t ise offset-4 kullanılıyor.

Bootstrap 3’te responsive görseller için .img-responsive sınıfı kullanılıyordu. Bootstrap 4’te .img-fluid kullanılıyor.

Responsive Arayüz Tasarımı

Günümüzde web sitesi ve uygulamalara ulaşmak için kullandığımız cihaz sayısı oldukça fazlalaştı. Artık her cihaz günden güne web yazılım sektörünün yapılacaklar listesine eklenen bir görev ögesi olmaya başladı. Responsive tasarım, bir web tasarımcısının tasarladığı web sitesinde, kullanılan cihazın türüne göre yanıt veren veya yeniden boyutlandıran bir tasarım şeklidir. Masaüstü, tablet, akıllı telefonlar gibi her türlü cihazda “duyarlı” davranır. Responsive tasarımın temel amacı, tek bir siteye sahip olarak, farklı boyutlarda ki cihazlarda görüntülendiğinde farklı yanıtlar veren farklı ögeler içererek arayüz tasarımını bütünleştirmektir.

Responsive arayüz tasarım ile oluşturulan web siteleri, fluid-grid kullanır. Tüm sayfa ögeleri orantılıdır. Üç sütuna sahipseniz bu üç sütunu farklı oranlarda kullanılabilir. Örneğin Sütun 1 %50, Sütun 2 %30 ve Sütun 3 %20 şeklinde dağıtılabilmektedir. Görseller ve medya gibi ögeler nispeten yeniden boyutlandırılır. Bu şekilde bütün ögeler kendi sütununda veya ilgili tasarım ögesinde kalarak düzeni bozmadan bir bütün olarak sizlere sunulur.

Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak gerekir.

Web Mobil Yazılım
  • Bir sene ücretsiz destek.
  • Hatasız kodlama.
  • 7 / 24 Erişim.
  • Kullanıcı deneyimi.
  • Üstün performans.
Teklif İste

Çalışma Prensibimiz

Proje Değerlendirme

Öncelikle sizin projelerinizi kendi projemiz olarak görüyoruz, projenizin eksik yönlerini ve artı yönlerini sizinle tartışarak size öneriler sunuyoruz.

Planlama Süreci

Projenizin ticari hedeflerinin gerçekleşmesi için teknik ve stratejik planlamaları yapıyoruz. Çalışma planı ve yol haritasını çıkartıyoruz.

Yazılım Geliştirme

15 senelik web ve mobil yazılım tecrübemizle, enson teknolojik yenilikleri kullanarak projelerinizi sizin ihtiyaçlarınıza göre yazıyoruz.

Proje Teslimi

Projenizi test ortamında yayına açıyoruz. Beta ortamında gerekli kontrolleri yapıp onayladığınızda hızlıca yayınlıyoruz.