Kurumsal Yazılım

Firmaların iş süreçleri ve işleyiş mekanizması birbirinden farklıdır. Paket yazılımlar genel çözümler sunar ama bir firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanırlar. Bunun için firmalar tamamen kendilerine özgü işlemler için kendilerine özel hazırlanmış web ve mobil yazılımlara ihtiyaçları vardır.

Web Mobil Yazılım olarak tamamen sizin  firma ihtiyaçlarınıza cevap veren, sizin fonksiyonlarınıza göre tasarlanan yazılım projelerini hayata geçiriyoruz. Bir terzinin, müşterisinin ölçülerine göre kıyafet hazırlaması gibi biz de sizin ihtiyaçlarınıza özel yazılım projeleri tasarlıyoruz.

Bir şeyler yarattığın zaman; bir şarkı, bir dans, aynı zamanda kendini de yaratırsın. Varlığının yeni boyutlarını keşfedersin

Web Mobil Yazılım
  • Bir sene ücretsiz destek.
  • Hatasız kodlama.
  • 7 / 24 Erişim.
  • Kullanıcı deneyimi.
  • Üstün performans.
Teklif İste

Çalışma Prensibimiz

Proje Değerlendirme

Öncelikle sizin projelerinizi kendi projemiz olarak görüyoruz, projenizin eksik yönlerini ve artı yönlerini sizinle tartışarak size öneriler sunuyoruz.

Planlama Süreci

Projenizin ticari hedeflerinin gerçekleşmesi için teknik ve stratejik planlamaları yapıyoruz. Çalışma planı ve yol haritasını çıkartıyoruz.

Yazılım Geliştirme

15 senelik web ve mobil yazılım tecrübemizle, enson teknolojik yenilikleri kullanarak projelerinizi sizin ihtiyaçlarınıza göre yazıyoruz.

Proje Teslimi

Projenizi test ortamında yayına açıyoruz. Beta ortamında gerekli kontrolleri yapıp onayladığınızda hızlıca yayınlıyoruz.