Bu dünyada ilerleyen kişiler, kolları sıvayıp istedikleri ortamı arayan, bulamayınca da yaratan kişilerdir.

Web Mobil Yazılım olarak 15 yılı aşkın bir süredir web yazılım, mobil yazılım ve uygulama çözümleri üretiyor ve geliştiriyoruz. Konusunda uzman ve profesyonel geliştirici ekibimizle birlikte firmanız için en iyi projeyi oluşturuyoruz.

Artık akıllı telefonların hayatımızda ne kadar yer kapladığını anlatmamıza gerek yok. Bugünün ve geleceğin dünyası, dijital teknolojiler içerisinde farklı yeniliklerle hızlı bir şekilde oluşmaya başlıyor. Mobil uygulama konusundan bahis açıldığında artık neredeyse her kurumsal firmanın bir mobil uygulamaya sahip olduğunu görürüz.

İstanbul mobil uygulama geliştiren firmalardan birisi olan Web Mobil Yazılım, React Native ve Flutter gibi çapraz platformlar arası uygulama geliştirme yöntemlerini kullanarak popüler akıllı telefon platformlarına (iOS ve Android) harika mobil yazılım çözümleri geliştiriyor.

React Native

React Native, çapraz platform mobil geliştirme frameworküdür. Her iki platform (iOS ve Android) için uygun fiyatlı ve harika bir işleve sahip mobil uygulamalar geliştirilebilmektedir. Mükemmel UI / UX tasarımı sağlar. Ayrıca her iki platformda da yüksek performans gösterir. Mobil uygulama geliştirme için React Native'ı kullanarak iki farklı uygulama oluşturulmasına gerek kalmaz. Her platform için yepyeni bir UI ve UX tasarlamak ve geliştirmek yerine, hepsi tek bir araçla yani React Native ile yapılabilir.

React Native ile oluşturulan ünlü markaların uygulamaları: Facebook, Instagram, Uber, Airbnb, Pinterest

Flutter

Flutter, Android ve iOS uygulamaları oluşturmak için kullanılabilecek ücretsiz ve açık kaynaklı bir mobil uygulama geliştirme platformudur. React Native’de olduğu gibi çapraz platformlar arası hem Android hem de iOS için aynı kod tabanından mobil uygulamalar geliştirilebilen bir platformdur. Her iki platform için yüksek performans sergileyen uygulamalar kolaylıkla geliştirilebilir. React Native ile aralarındaki temel fark, JavaScript köprüsü gerektirmemesidir.

Flutter ile geliştirilen bazı popüler uygulamalar ise şöyledir: Google, Alibaba, Google Ads, Reftlecly.

Web Mobil Yazılım, farklı platformlar için ürettiği mobil uygulamalar ile hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edersiniz. İstanbul mobil uygulama geliştiren firmalar arasında referansları ile göz kamaştıran Web Mobil Yazılım, yaratıcı teknolojik çözümler eşliğinde, firmanızın ihtiyacı olabilecek bir mobil yazılım projesi için sizleri bekliyor! Daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.