Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak gerekir.

Mobil uygulamaların hayatlarımıza girmesi ile birlikte neredeyse tüm iletişimimizi akıllı telefonlar ve mobil uygulamalar üzerinden yapmaya başladık. Kişisel hayatlarımız bir yana, firmalar da şirket içi, müşteri soru ve sorunlarını, satış ve ciro çizelgelerini, görev dağılımlarını ve bayilerden gelen açıklamaları neredeyse tüm şirket içi işlemlerini mobil uygulamalar aracılığıyla yapmaya başladı.

Farklı Görevleri Otomatikleştirme

Firmalar, kullandıkları birçok mobil uygulama sayesinde şirket içi çalışmaları ve personeli daha kolay bir şekilde organize ediyor ya da takip edebiliyorlar. 2020 başından bu yana Covid-19 salgını dolayısıyla birçok kişi evinden çalışmaya başladı. Buna bağlı olarak artık birçok görüşme ve toplantı evlerden mobil uygulamalar aracılığı ile yapılıyor.

Müşteriler ile internet üzerinden görüşülüyor ve satışlar gerçekleşiyor, tahsilatlar mobil bankacılık üzerinden yapılıyor ve tüm bankacılık işlemleri evden çıkmadan rahatlıkla halledilebiliyor. Mobil uygulamaların hayatımızda ki yer artık vazgeçilmez ve tüm firmaların mobil uygulama sahibi olması artık kaçınılmaz.

İşinizi Kolaylaştırın!

Peki, bir kurumsal firmanın ekibini yöneteceği bir mobil uygulama da neler bulunmalı?

Çalışanların ofis dışında olduğu zamanlarda halletmesi gereken işleri ile ilgili bilgilere mobil uygulama üzerinden ulaşım

Personel, yetkisi dâhilinde gereken müşterinin bilgilerine kolayca ulaşım

Farklı departman çalışanları, uygulama üzerinden birbirleri ile iletişim imkanı

Çalışanların görev dağılımlarına kolay ulaşım (Örn. Shift değişimleri)

Yöneticilerin ekipleri kontrol imkanı

Yöneticiler ve departman yetkilileri (birim yetkilerine göre) satış rakamlarını gözlemleme

Firma yetkilileri, bayileri ve distribütörleri anlık kontrol, stok ve satış durumlarına anlık olarak erişebilme

Firma içerisinde yapılan masrafları sisteme ekleyebilme, kontrol etme ve düzeltme imkanı

Müşterilerle görüşme sonrası uygulama üzerinden müşterilere kolayca ulaşım

Kullanıcıların ya da müşterilerin soru ve şikâyetlerini mobil uygulama üzerinden ilgili kişilere yönlendirme

Web Mobil Yazılım İstanbul mobil uygulama firması arayışınıza bir son verecek, konusunda deneyimli ve uzman ekibin ellerinde harika bir mobil uygulamanın başlangıcına evet diyeceksiniz. Kurumsal mobil uygulama konusunda daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçin!