Zorluklar yaratıcılığı ortaya çıkarır; rahat ve tembellik ise bu özelliği kaybettirir.

Kurumsal Marka, bir kurumsal firmanın isminin, bilinirliğinin, görünürlüğünün ve tanınırlığının bir ifadesi olarak nitelendirilebilir. Kurumsal firmalar için kurumsal kimlik oldukça önemlidir. Kurumsal kimlik çalışması yapılırken, firma ismi, logosu, sosyal medya hesapları, web sitesi ve mobil uygulaması aynı dili anlatmalı ve mümkün olduğunca aynı düzende tasarlanmalıdır.

Kurumsal marka bilinirliği, firmanın taklit edilme ve rekabete karşı korunaklı olmasını sağlar. Bunun yanı sıra güçlü markalar, daha fazla tüketiciye ulaşma konusunda hep bir adım önde olmuşlardır. Herhangi bir sorun yaşansa bile, genel olarak tüketiciler güçlü markaları daha kolay affeder ve yeniden alışveriş yaparlar.

 

Dijital Çağa Ayak Uydurmak

 

Kurumsal firmalar, kurumsal marka bilinirliği projesi oluştururken ciddi bir fizibilite çalışması yapmalıdır. Bütün platformlarda yer almalı, tüketicilere kendilerini doğru bir şekilde tanıtmalıdır. Bu aşamada firmaların imdadına kurumsal mobil uygulama geliştirme fikri yetişir.

 

Son günlerde kişiler kadar firmaların da sürekli olarak kullandığı mobil uygulamalar, kurumsal kimlik çalışması açısından oldukça önemli bir konu başlığı olmalıdır. Kurumsal bir mobil uygulamaya sahip olan firmalar müşterilerine daha hızlı ve kolay ulaşabilmenin yanı sıra, müşterilerinin sorularına daha kolay bir şekilde yanıt verebilir, isteklerini ve sorunlarını daha kolay ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirler. Kurumsal Mobil Uygulamaya sahip olmanın bir diğer iyi yanı ise, personeli tek bir platform altında kolay bir şekilde yönetmek ve kontrol altında tutabilmektir.

En Dijital Yatırım!

Kurumsal bir mobil uygulama sahibi olan şirketler, şirket içi ilişkilerini kontrol altında tutarken, müşteri ilişkilerini de üst seviyede tutabilirler. Kurumsal marka gücünün destekleyen mobil uygulama sayesinde reklam ve pazarlama stratejileri de daha kolay bir şekilde belirlenebilir. Uygulamayı kullanan müşterilere özel indirimler uygulanarak, böylelikle hem uygulama daha fazla kişi tarafından kullanılabilir, hem de bu sayede satışlarda ciddi bir artma potansiyeli gözlemlenir.

Marka değerine ve kurumsal marka bilinirliğine önem veren işletmeler, kurumsal mobil uygulamalar ile birçok olumlu özelliği tek bir tuş altına toplayabilir. Akıllı telefonlar ile dünyanın neresinde olursa olsun, tek bir platformlardan tüm müşterilere kolayca ulaşım sağlanabilir. Ayrıca şirket içi tüm görev dağılımları ve çalışma sistemi kolay bir şekilde rahatlıkla kontrol edilebilir.

İstanbul Mobil Uygulama Firması olarak bugüne kadar birçok projeye imza atan Web Mobil Yazılım, kurumsal marka bilinirliğinizi destekleyecek ve kurumsal mobil uygulama projenizi size özgü olarak tasarlayacaktır. Daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçin!