İş Hayatında Mobil Uygulama Sahibi Olmanın Önemi

Web Mobil Yazılım

İş Hayatında Mobil Uygulama Sahibi Olmanın Önemi

Neden bir mobil uygulamam olmalı?
Günümüzün dijitalleşmiş dünyasında, mobil cihazlar iş hayatımızın başarılı bir biçimde şekillenmesinde önemli rol almaktadır. İşiniz için mobil bir uygulamanın olması müşterilerinize ulaşmanız ve iş ile ilgili içeriğinizin paylaşılması için etkili bir yoldur. İşiniz için bir mobil uygulamanın işinizi nasıl yürüttüğünüzü değiştirebileceğini hiç düşündünüz mü? İnsanların telefonlarında konuşmaktan daha çok uygulamalarla zaman harcadığını düşünürseniz bu sorunun cevabını bulmuş olursunuz.

Mobil uygulama sahibi olmanın ne gibi avantajları var? Markanız daha çok bilinir hale gelir. Android ve iOS uygulama marketleri artık bir marka kataloğu haline gelmiş durumda. Mobil uygulamanız ile logonuz, kurumsal kimliğinizde kullandığınız renkler ve markanızla birlikte kullanılan tasarım öğeleri insanlar tarafından daha çok tanınır hale gelir. Hedef kitlenize daha çabuk ulaşırsınız ve onlardan daha çok geri bildirim alırsınız. Bir kampanya yaptığınızı ve bunu müşterilerinize nasıl ulaştıracağınızı düşünün. Bir mobil uygulamanız olsa ve müşterilerinize anında bir bildirim ile kampanyanızı duyursa nasıl olur sizce? Harika olur değil mi! Yoksa el broşürleri bastırıp çoğunun okunmadan çöpe atıldığını mı görmek istersiniz? Müşterilerinizin sizin markanızı nasıl gördüklerini kolayca öğrenmek ister misiniz? 7 gün 24 saat müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinize ulaşmasını ister misiniz? Sattığınız bir ürünün kimler tarafından tercih edildiğini ve o ürünle beraber en çok hangi ürünün karşılaştırıldığını ya da o ürünle beraber en çok satılan diğer ürünün ne olduğunu öğrenmek ister misiniz? Müşterinizin alışveriş sepetinde bekleyen ürünlerini almasını sağlamak için o müşteriye özel bir indirim ya da kampanya yapmak ister misiniz? Çoğu marka bunları yapıyor. Çocuğu olmayan bekar birisine çocuk bezi reklamı göstermek gibi eski tekniklerin oluşturduğu zaman ve para israfını mobil uygulama sayesinde durdurabilirsiniz. Hedef kitlenizin nerede, ne zaman ve neye ihtiyacı olduğunu markanızın mobil uygulaması sayesinde daha kolay öğrenebilirsiniz. Mobil uygulamanızı indirip kullanan müşterinizin genç ve çalışan bir bayan mı yoksa emekli bir bey amca mı olduğu o müşteriye satacağınız ürünleri değiştirir.

Mobil uygulama ile şirket içi maliyetleri düşürün. Müşterilerinizin sorularını cevaplamak ve onların sorunlarını çözmek çok mu zaman alıyor? Müşterinizin yanlış girdiği adres bilgisini kendisinin düzeltmesi hem sizi hem müşterinizi memnun eder. Çünkü hem siz bir sorunun çözülmesi için zaman ve para kaybetmezsiniz hem de müşteriniz sorunun hızlı ve kolay bir şekilde çözüldüğünü gördüğünde markanıza olan bağlılığı artar ve sizin reklamınızı sizin için yapar. Mobil uygulama ile şirket içi görevler ve iş süreçlerinin takibi basit hale gelmiş durumda. Ekibinize verdiğiniz görevlerin son durumu, personelinizden kimin doğum günü, sevkiyata gönderdiğiniz araç şu anda nerede, ürün kataloğunun en güncel hali ve kasadaki nakit durumu gibi işiniz ile ilgili veriler ve bilgiler mobil uygulama sayesinde artık cep telefonunuzda. Bırakın teknoloji sizin için çalışşsın. Eskilerde kalmayın. Çünkü oyunun kuralı değişti. Teknolojinin yanınızda olmasını ve sizin için çalışmasını sağlayabiliriz. Markanıza ait bir mobil uygulama sahibi olmak için fırsatı kaçırmayın, bizimle iletişime geçin.   Dİğer Sitelerimiz www.mobilyazilim.istanbul www.mobiluygulama.tech www.webmobilyazilim.com