Yazılım Danışmanlık Hizmeti

Mümkün olduğunca basit başlayalım. Yazılım danışmanlığı konusuna girmeden önce danışmanlığın ne demek olduğunu tanımlayarak başlayalım.

Ticari olarak danışmanlık;

“Üçüncü taraflara bir ücret karşılığında uzmanlık bilgisi sağlama işi. Danışmanlık, bir şirketin bir iş kararıyla ilgili dışarıdan uzman görüşüne ihtiyaç duyulması durumunda kullanılır.”

Ticari bir sözlük vasıtasıyla yararlandığımız bu bilgiler ışığında danışmanlığın ne demek olduğunu anlamış olduk. Web mobil yazılım olarak uzman olduğumuz; mobil uygulama, mobil yazılım ve web yazılım-tasarım işlerinde tam bir danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

15 yılı aşan bilgi ve birikim sayesinde bugüne kadar birçok işletmeye yazılım danışmanlık hizmetleri sağlıyor, uzman desteği sunuyoruz.

Yazılım Danışmanlığında Profesyonel Yaklaşım

Her ne kadar ülkemiz açısından yepyeni bir tanımlama olsa da yazılım danışmanlığı özellikle teknoloji üreten ülkelerin vazgeçilmezi olmuş bir konumdadır. Yazılım danışmanlığı ile ilgili internette derin bir bilgi yığını var. Ancak tamamının doğru olduğuna biraz şüphe ile yaklaşmanız akıllıca olacaktır.

Günümüzün en önemli pazarlama faaliyetleri artık dijital mecralara yönelmiş durumda. İnsanların masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan daha çok mobil cihazları kullandıklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. Web mobil yazılım olarak mobil proje danışmanlık hizmeti ve web projeleri için profesyonel yazılım desteğini hem kurduğumuz deneyimli ekiplerle gerçekleştiriyor hem de hizmet alan müşterilerimizin ofislerinde yazılım danışmalığını ve desteğini gerçekleştirebiliyoruz.

Uzun Soluklu Etkin Bir Çalışma

Yazılım danışmanlığı derken aklınızda karmaşık bir tanımlama oluşabilir. İşletmenizin dijital kimliğini oluşturmak için belirli bir bütçenin yanı sıra işin uzman ve profesyonel ellerde sonuca ulaşması oldukça önemlidir. Sadece kod yazan ya da mobil uygulama, mobil yazılım ve web yazılım üretme süreci bir yazılım danışmanlığı olamaz.

Yazılım danışmanlık hizmeti; kapsam, proje ve üretim aşamaları açısından, bu hizmeti alan firma özelinde yürütülen ve birlikte (gerekirse müşteri ofisinde çalışarak) sonuca ulaştırılan bir bilişim ve teknoloji danışmanlığıdır.

Web mobil yazılım, 4 aşamalı çalışma süreci ile projenin istenen niteliklerde tamamlanmasını sağlamaktadır. Yazılım danışmanlığı biten projeler için orada bitmiş sayılmıyor. Çünkü belirli bir teknik desteğin sağlanması ve bu konuda yetkin kişilerin bu işi yürütebilecek profesyonellikte olması oldukça önemlidir.

Web mobil yazılım, projelerin planlama ve tasarım süreçleri sonrası tam bir destek hizmeti vererek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor, dijital dünyanın çıkmaz sokaklarını çıkılır hale getiriyor. Yazılım danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi mobil proje danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçebilir, web sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir işi kendiniz nasıl yapacağınızın bilgisine sahip değilseniz, başkasını o işi yaparken yönetmeniz çok zordur. Justin Kan, Justin.tv’nin Kurucusu.

Web Mobil Yazılım
  • Bir sene ücretsiz destek.
  • Hatasız kodlama.
  • 7 / 24 Erişim.
  • Kullanıcı deneyimi.
  • Üstün performans.
Teklif İste

Çalışma Prensibimiz

Proje Değerlendirme

Öncelikle sizin projelerinizi kendi projemiz olarak görüyoruz, projenizin eksik yönlerini ve artı yönlerini sizinle tartışarak size öneriler sunuyoruz.

Planlama Süreci

Projenizin ticari hedeflerinin gerçekleşmesi için teknik ve stratejik planlamaları yapıyoruz. Çalışma planı ve yol haritasını çıkartıyoruz.

Yazılım Geliştirme

15 senelik web ve mobil yazılım tecrübemizle, enson teknolojik yenilikleri kullanarak projelerinizi sizin ihtiyaçlarınıza göre yazıyoruz.

Proje Teslimi

Projenizi test ortamında yayına açıyoruz. Beta ortamında gerekli kontrolleri yapıp onayladığınızda hızlıca yayınlıyoruz.